פתחיה חגיגית לתערוכת האמנות "בעינייך" של הציירת חני בזוגלו

רובכם ודאי מכירים אותה כאמא של ארבעה כדורגלנים וכוכבי ריאליטי, וכאשתו של דמות מוכרת וססגונית בפני עצמה. אבל חני בוזגלו, האמה של משפחת בוזגלו, עומדת כעת באור הזרקורים עם תערוכה חדשה של ציורים פרי ידיה.

התערוכה, "בעינייך" שמה, מציגה לראווה כ-25 ציורים שעוסקים כולם בנושא של נשים ונשיות. פתיחת התערוכה תתקיים ביום רביעי הקרוב, 6.10, בשעה 19:30 בגלריית מרכז הבמה בגני תקווה שתהווה אכסניה ליצירות האמנות. לפתיחה צפויים להגיע ראש מועצת גני תקווה ליזי דלריצ'ה וגם משפחת בוזגלו כולה בהרכב מלא, יחד עם חברים מעולמות הספורט והבידור.

מדובר בתערוכה הראשונה של חני שעוסקת בנושא הזה, שבה היא חושפת יצירות אמנות סוערות וצבעוניות עם אמירה אישית שמשלבת בין רוגע שהיא משרה על המתבונן, לבין רצון להיסחף אחרי משיכות המכחול שלה.

בציוריה של חני בתערוכה בולטות העיניים והשפתיים, שמודגשות או חסרות פרופורציה, ועם זאת שואבות את המתבונן אל עולמה הפנימי של הדמות וכך גם אל עולמה הפנימי של חני. הצבעוניות הרב גונית מבקשת להסיח את הדעת מפני הפגמים שאולי מסתתרים מאחורי הדמויות, אך הקו האקספרסיבי-יצרי מאפשר בכל זאת הזדהות עם היצירה.

התערוכה, אותה אוצר רפי וזאנה, תינעל ב-27.10. כל המעוניין להגיע ולהתרשם מהציורים יכול לעשות זאת בתיאום מראש עם מרכז הבמה, ובהתאם לשעות הפעילות הסדירות של המקום.
הפתיחה החגיגית מחר, יום רביעי, 6.10.21 בשעה 19:30.